انواع کاندوم موجود در بازار

انواع کاندوم موجود در بازار

انواع مدل های کاندوم موجود در بازار:

صاف :
سطح صاف کاندوم برای لذت بردن زن و مرد به صورت طبیعی می باشد که سطع صاف و ابریشمی حالت طبیعی را شبیه سازی می کند .


دندانه دار :
کاندوم دندانه دار برای تحریک بیشتر زن و تحرک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

خاردار :
اگر به دنبال احساس متفاوتی هستید از کاندوم خادار استفاده نمایید .با  این سطح فوق العاده خاردار و ضربه های بیشتری برای تحریک احساسات صورت می گیرد .

3 در 1 :
این کاندوم ترکیبی از سه کاندوم صاف , دندانه دار و خاردار می باشد که بهترین احساس را فراهم می کنم که مناسب و تحریک کننده به لذت شریک زندگی تان است.

فوق العاده باریک
همگان لذت آمیزش بدون کاندوم را دوست دارند و برای اینکه این لذت برای شما تدایی شود شما می توانید از کاندوم فوق العاده باریک استفاده نمایید .

تاخیری
کاندوم تاخیری دارای کرم Desensitizer می باشد که این کرم از انزال زود رش جلوگیری کرده و انزال را به تاخیر می اندازد تا از رابطه جنسی لذت کافی را ببرید و این فرصت را دارا باشید تا همسر خود را نیز به ارگاسم کامل برسانید .

4 در 1:
این کاندوم ترکیبی از چهار کاندوم صاف , دندانه دار , خاردار  و تاخیری می باشد که بهترین احساس را فراهم می کنم که مناسب و تحریک کننده به لذت شریک زندگی تان است.

ویبره :
مناسب جهت مردانی که از نعوض دیرهنگام رنج می برند - دارای قدرت تاخیری در مرد و تحریک بیشتر در زن - بیشترین کمک به افرادی که ناتوانی جنسی دارند - ویبرادوم را می توان همراه یا بدون کاندوم استفاده نمود

نويسنده : تاريخ خبر : 1392/10/08 - 20:18:39 گروه خبري : آموزش مسائل زناشویی